AdKontekst

O nas

Razem z żoną mieszkamy w Katowicach i jesteśmy osobami, które zawodowo i z zamiłowania zajmują się szeroko pojętą problematyką finansów oraz gospodarki. Ja pracuję w jednej z instytucji finansowych, gdzie przez pryzmat tego doświadczenia odkrywam wiele niedostatków i zakłamania panującego we współczesnych bankach, a moja żona jest doradcą finansowym (nie mylić ze "wciskaczem produktów finansowych"), która stara się doradzać klientom naprawdę najlepsze rozwiązania.

Oczywiście, jak wiadomo, w Polsce wszyscy najlepiej znają się na samochodach, medycynie i finansach, dlatego wielu naszych klientów nie słucha naszych rad, bo wszystko wiedzą lepiej, ale to już ich problem... Po czasie okazuje się, że mieliśmy rację. 

Na naszym blogu chcemy prezentować nasze własne, autorskie przemyślenia i analizy dotyczące świata finansów, chcemy tropić absurdy życia gospodarczego, a także pokazywać zakłamanie naszych rządzących (niestety, ale gospodarka ściśle przeplata się z polityką i nie da się tego tematu uniknąć).

Zapraszamy do współredagowania naszego bloga. 

Jeżeli masz jakieś pytania lub chcesz się z nami skontaktować, to napisz na adres: amw.finanse@o2.pl lub zadzwoń: 601-855-531.Ania i Sławek